Samsung Galaxy Note 9

Dobrá správa: Samsung Galaxy Note 9 (128 GB) bude stáť rovnako ako Note 8 (64 GB)

Aj napriek tomu, že sa zo Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ nestali najpredávanejšie zariadenia spoločnosti sa Samsung horlivo pripravuje na predstavenie ďalšej novinky.

Aj napriek tomu, že sa zo Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ nestali najpredávanejšie zariadenia spoločnosti, sa Samsung horlivo pripravuje na predstavenie ďalšej novinky. Tá je určená prevažne najvernejším zákazníkom, ktorí očakávajú to najlepšie z najlepšieho.

Juhokórejskému výrobcovi môže do kariet hrať hlavne nacenenie noviniek, ktoré nemá byť až tak prehnané, ako sa doteraz špekulovalo. Kórejská publikácia, ktorá má ohľadom Samsungu vždy kvalitné a overené informácie totiž tvrdí, že Galaxy Note 9 môže stáť rovnako ako minuloročná verzia.

Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 9

Rovnaká cena, dôležité vylepšenia

To možno spočiatku neznie úplne najlepšie. Predsa len, Galaxy Note 8 sa začal predávať za takmer 1 000 €. Tohtoročná verzia však prinesie podstatné vylepšenia, ako napríklad prekopaný stylus S PenBluetooth konektivitou, väčšiu batériu či vychytanejší displej. Okrem toho, „základná“ konfigurácia Note 9 má byť dostupná až so 128 GB úložiskom. To by malo uspokojiť aj náročných používateľov.

TIP REDAKCIE
Facebook je zúfalý: Ľudí prosí, aby im odovzdali dáta, inak nemusí ostať zadarmo

Chýbať samozrejme nebude ani vynovený fotoaparát, ktorý sme mali možnosť vidieť už pri Galaxy S9 a opäť vyšší výkon. Opačný prípad čaká top konfigurácie s 512 GB úložiskom. Tá má byť o niečo drahšia než 256 GB verzia Note 8.

Total
3
Zdieľaní