moj orange

Aplikácia Môj Orange príde na jeseň. Ako vyzerá a čo všetko ponúkne?

Spoločnosť Orange Slovensko si pre svojich zákazníkov pripravila, presnejšie stále pripravuje, novú aplikáciu s názvom Môj Orange. Operátor nevylepšuje súčasnú aplikáciu. Rozhodol sa pripraviť úplne novú.

Spoločnosť Orange Slovensko si pre svojich zákazníkov pripravila, presnejšie stále pripravuje, novú aplikáciu s názvom Môj Orange. Operátor nevylepšuje súčasnú aplikáciu. Rozhodol sa pripraviť úplne novú.

Aplikácia Môj Orange bude pre zákazníkov dostupná skoro na jeseň, s najväčšou pravdepodobnosťou už v septembri. My sme mali možnosť vyskúšať jej takmer finálnu verziu a už prvého kontaktu bolo zrejmé, že si dali tvorcovia záležať.

Na appku Orange Go, ktorú ako prípadní zákazníci používate v súčasnosti, môžete pomaly zabudnúť. Zaujímavý štatistický prehľad o stále aktuálnej aplikácii vidíte na snímke nižšie.

Orange Go
Aplikácia Orange Go existuje šesť rokov

Nová aplikácia Môj Orange je vytvorená na jednotnej technologickej platforme, ktorú využíva celá skupina Orange, čiže aj zahraničné pobočky. Cieľom bolo, samozrejme, urobiť aplikáciu prehľadnejšiu, prirodzenejšiu a jednoduchšiu na navigáciu.

Na hlavnej obrazovke získate okamžitý prehľad o vašej spotrebe voľných minút, SMS správ a čoraz dôležitejších dát. Rozhranie sa intuitívne upraví podľa toho, aký typ mobilnej služby využívate.

moj orange

moj orange

V ľavostrannom menu nájdete okrem informácií o vašom profile, možnosti zdieľania aplikácie a napr. odkazu do e-shopu aj návod na použitie, ktorý určite ocenia menej zdatní či skôr narodení zákazníci operátora.

moj orangeaplikacia moj orange

Pomocou aplikácie sa ihneď dostanete k vašim faktúram aj s podrobným zobrazením ich náležitostí. Faktúry bude možné prostredníctvom aplikácie aj uhrádzať. Výborné je zaradenie doplnkových služieb, ktoré si dokážete takýmto spôsobom pohodlne aktivovať. Upraviť tiež dokážete skupinu Navzájom zadarmo.

moj orange moj orange

Pozor, aplikáciu nevyužijú iba zákazníci fakturovaných služieb. Jej funkcie budú môcť používať aj užívatelia predplatených telekomunikačných produktov (Prima karty na kredit). Pomocou aplikácie sa môžete operátora kontaktovať, zobrazí vám najbližšie predajne aj s navigáciou, nájdete v nej odkaz do internetového obchodu Orange a niekoľko ďalších funkcií.

moj orange

Modernizovaný dizajn a grafické prevedenie korešponduje s farbami operátora a jeho hlavnou internetovou stránkou. Aplikácia bude k dispozícii pre užívateľov zariadení s OS Android a iOS. Mobilnému Windowsu už odzvonilo.

moj orange

Súčasná aplikácia Orange Go má obmedzenia a nedá sa charakterizovať ako komplexný nástroj pre správu a prehľad mobilných služieb operátora. Úplne nová aplikácia však už áno. V obchode s aplikáciami ju nájdete v septembri. O presnom dátume uvoľnenia vás koncom leta budeme informovať.