Galaxy Note 9 s 1 kg zlata

Toto je Galaxy Note 9 s 1 kg zlatom na zadnej strane, stojí 50 000 eur

Ak sa niekomu zdá suma, ktorú si Samsung pýta za nový Galaxy Note 9, príliš vysoká, tak to ešte nevidel sumu, ktorú si pýta ruská spoločnosť Caviar.

Ak sa niekomu zdá suma, ktorú si Samsung pýta za nový Galaxy Note 9, príliš vysoká, tak to ešte nevidel sumu, ktorú si pýta ruská spoločnosť Caviar. Špeciálna edícia hi-tech smartfónu stojí tak veľa peňazí, že sa z toho čísla môže niekomu labilnejšiemu zatočiť hlava.

Dôvod je pritom úplne jednoduchý. Súčasťou tejto upravenej novinky je totiž 1 kilogram zlata. A to bez akejkoľvek srandy. Vzácny kov nájdete na zadnej strane konštrukcie, kde sa okrem iného nachádza aj čistá váha vrátane slov ako “fine gold”. Zákazníka preto vyjde na závratných 50 000 eur.

Na výber sú ale aj iné úpravy. Ak niekomu zlato príliš nevonia, môže si vybrať niektorú z dostupných alternatív, ako je napríklad luxusná koža z krokodíla. V takom prípade porastie základná cenovka už “iba” o 3 000 eur, takže za Galaxy Note 9 zaplatí niečo okolo 4 000 eur. Všetko záleží od toho, po akej verzii siahne.

TIP REDAKCIE
MIMORIADNE: Obrovský POZOR! Nové SMS-ky potichu kradnú peniaze, ak máš túto banku, spozorni!

Samsung pred nedávnom predstavil ako 128 GB, tak aj 512 GB model, ktorý stojí o pár stoviek viac.