Samsung Galaxy Note 9

ANKETA: Samsung Galaxy Note 9 s 512 GB stojí 1 249 €. Kupujete?

Samsung práve predstavil svoju novú vlajkovú loď, Samsung Galaxy Note 9, ktorá je dostupná v dvoch prevedeniach. Kúpil by si si ho za 1 249 €?

Samsung práve predstavil svoju novú vlajkovú loď, Samsung Galaxy Note 9, ktorá je dostupná v dvoch prevedeniach. Jedna ponúka 128 GB úložisko a stojí 999 €, zatiaľ čo druhá disponuje okuliare zahmlievajúcim 512 GB úložiskom.

Táto verzia však stojí 1 249 €, teda sumu, ktorú pri smartfónoch až tak často nestretávame.

Hovorili sme o tom už aj minule a poďme sa opýtať znovu. Aká je tvoja najvyššia prípustná cena za telefón? Bol by si ochotný zaplatiť za Galaxy Note 9 1 249 €? Spomínal som to už v predchádzajúcich článkoch, no 512 GB úložisko nepatrí medzi tie najlacnejšie. Pre používateľov, ktorí potrebujú toľko úložiska to môže byť veľmi atraktívna voľba, hlavne pri zabezpečení vo forme KNOX.

Okrem toho, Galaxy Note 9 umožňuje pamäť rozšíriť aj o 512 GB microSD kartu, čo z neho robí 1 TB multimediálnu beštiu. Samozrejme, 1 249 € je však nekresťanský peniaz, ktorý nebude voňať každému. Čo na to hovoríte? Je to niečo, o čom budete uvažovať? Dajte nám vedieť v diskusii a hlasovaní nižšie!

TIP REDAKCIE
Sľubovali BlackBerry smartfón, no teraz sú ticho: Čo sa stalo?

Kúpil by si si Samsung Galaxy Note 9 s 512 GB úložiskom?

Zobraziť výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať