Razer Phone 2

Razer Phone 2 bude predstavený koncom roka, potvrdzuje predstaviteľ spoločnosti

Razer Phone ako perfektný smartfón pre hráčov mobilných hier existuje takmer jeden celý rok. Predstavený bol v novembri 2017 so 120Hz displejom, vysokým výkonom, vynikajúcimi reproduktormi a dlhou výdržou na jedno nabitie. 

Razer Phone, ako perfektný smartfón pre hráčov mobilných hier, existuje takmer jeden celý rok. Predstavený bol v novembri 2017 so 120 Hz displejom, vysokým výkonom, vynikajúcimi reproduktormi a dlhou výdržou na jedno nabitie. 

Kľúčové pozitíva výrobca zabalil do hranatého tela jasne rozpoznateľného aj vďaka známemu logu výrobcu. Aj keď bol Razer Phone úplnou prvotinou výrobcu, zožal veľkú chválu. Nejaké tie problémy ho ale predsa len neobišli.

Razer Phone si na trhu potykal s úspechom a plynule naň nadviaže nová generácia, ktorá sa objaví koncom tohto roka. Viceprezident spoločnosti, Chen Xiaoping, na podujatí China Digital Entertainment Expo uviedol, že nový model Razer Phone by mohol byť dostupný na konci roka.

Viceprezident mal na mysli čínsky trh a dodal, že zariadenie bude poháňať najnovší čipset z dielne spoločnosti Qualcomm.

razer phone 2
Razer Phone 1. generácie

Snapdragon 855 by bol ternom, no pravdepodobne bude Razer Phone 2 poháňať Snapdragon 845, teda stále súčasný zdroj vysokého výkonu pre mobilné zariadenia. Ak si výrobca pohne s celosvetovou dostupnosťou, čo by mal, stihne predvianočné obdobie, ktoré by mu istotne zabezpečilo dobré predajné čísla.

Teraz len musíme čakať na záplavu viac či menej zaručených dohadov a „uniknutých“ informácií, ktoré nám novinku aspoň trochu priblížia.