Huawei P20 Pro

Huawei predstaví P20 Pro v dvoch nových gradient farbách!

Tohtoročná vlajková loď giganta Huawei ponúka farebné prevedenie, aké v mobilnom priemysle len tak hocikde nenájdeme.

Tohtoročná vlajková loď giganta Huawei ponúka farebné prevedenie aké v mobilnom priemysle len tak hocikde nenájdeme. A keďže je takzvaný gradient (Twilight) populárny, na pulty obchodov už čoskoro dorazia dve nové farebné prevedenia P20 Pro.

Oboch noviniek sa navyše dočkáme už počas nadchádzajúceho podujatia IFA 2018. To otvára svoje brány koncom tohto mesiaca, takže nás nenechajú príliš dlho čakať. Každoročná šou, kde uzrie svetlo sveta viacero ďalších elektronických produktov, prebehne v nemeckom Berlíne.

Ako píše AndroidAuthority, prvým prevedením bude farebný prechod medzi čiernou a tyrkysovou farbou. Druhý Huawei P20 Pro zase ponúkne prechod medzi bielou, ružovou a žltou. Pôjde teda o výrazne jemnejšie prevedenie, ktoré priláka predovšetkým pozornosť žien.

Informácie sú vraj overené a teda aj dôveryhodné. Vyššie spomínaný server sa vraj dostal k obrázkom, kde mali jeho redaktori príležitosť vidieť obe gradient farby priamo na prémiovej konštrukcii high-end smartfónu P20 Pro. Kvôli ochrane zdroja ale nemôžu zverejniť nič, čo je vizuálne, takže si musíme ešte pár dní vystačiť iba s chrumkavými slovami.

Tohtoročné podujatie IFA 2018 začína 31. augusta a končí 5. septembra.