Aj ty môžeš mať vo svojom TV systém Android, stačí ti táto malá krabička

Parádny TV BOX od Alfawise, ktorý nesie označenie A8 a ponúka Android 8.1 Oreo, dostal dočasne zníženú cenovku.

Parádny TV BOX od Alfawise, ktorý nesie označenie A8 a ponúka Android 8.1 Oreo, dostal dočasne zníženú cenovku. K dispozícii je však iba 1 000 kusov a akcia platí len 6 dní, takže ak má niekto náhodou záujem, rozhodne by sa mal poponáhľať.

Zľavu si môžeš uplatniť do 15. júla, kedy je jej posledný deň. V prípade, že e-shop GearBest minie zásoby, tak celkom logicky skončí ešte skôr. Cenu tohto produktu znížiš prostredníctvom kupónu IT$CNGBA8.

Ako už bolo spomínané, Alfawise A8 so 4K výstupom beží na najnovšom operačnom systéme od internetového giganta, spoločnosti Google. TV BOX poháňa 8-jadrový procesor RK3229 s taktom 1,5 GHz spolu s grafickým procesorom Mali-400 MP a má 2 GB operačnú pamäť RAM, 16 GB úložisko vrátane miesta pre microSD kartu na jeho rozšírenie. Zákazníci si v balení nájdu i HDMI kábel či praktické diaľkové ovládanie na dve AAA batérie, ktoré tam nie sú.

TIP REDAKCIE
Muž z Indie si objednal iPhone 12. V krabičke našiel dve mydlá

Alfawise A8 nájdeš v ponuke e-shopu GearBest, kde stojí po uplatnení vyššie spomenutého akciového kupónu okolo 25 eur. Treba si však vybrať európsky adaptér, pretože TV BOX v opačnom prípade nerozbehneš. Jedine s príslušnou redukciou, čo na druhú stranu znamená dodatočnú investíciu.

TV BOX Alfawise A8
Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať