Samsung Gear S3

Omyl alebo zámer? Samsung ukázal avizované Galaxy Watch

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví nový smartfón Galaxy Note 9 a tiež nové smartwatch.

Juhokórejský výrobca spotrebnej elektroniky nám už o pár dní predstaví nový smartfón Galaxy Note 9 a tiež nové smartwatch. Novinka však neponesie názov Gear S4, ako by mnohí očakávali, ale Galaxy Watch. A tu je jej podoba.

Internetom totiž koluje screenshot oficiálnej web stránky spoločnosti Samsung, kde sa mali zatiaľ ešte nepredstavené hodinky podľa dostupných informácií na krátku chvíľu objaviť. Za zverejnením stojí CNET a ako je príležitosť vidieť trošku nižšie, ide o 42 milimetrový model v Rose Gold prevedení, ktorý na prvý pohľad pripomína tradičné kúsky bez displeja. Nič viac sme sa však nedozvedeli.

via CNET

Ako píše GSMArena, Samsung Galaxy Watch by mal poháňať čipset Exynos 7 Dual 7270, vraj zvládnu merať krvný tlak a nebude im chýbať ani vlastná LTE konektivita. Zákazník dostane na výber z dvoch rôznych uhlopriečok. Buď siahne po 1,19-palcovej alebo 1,3-palcovej možnosti.

TIP REDAKCIE
MediaTek chystá čipset pre lacnejšie vlajkové lode. Takýto výkon môžete čakať!

Predstavenie prebehne počas každoročného mediálneho podujatia, ktoré je tentokrát naplánované na 9. augusta.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať