PUBG Mobile

V hre PUBG Mobile pribudli klany, režim War a aj nová ostreľovačka

Medzi novinkami v PUBG Mobile figuruje ako nová ostreľovačka SLR, tak aj nový herný režim War, v ktorom skáčete z lietadla s plnou bojovou výbavou.

Populárny battle royale titul pre mobilné telefóny získal čerstvý aktualizačný balíček. Medzi novinkami v PUBG Mobile figuruje nová ostreľovačka SLR na 7,62 mm náboje a nový herný režim War, v ktorom skáčete z lietadla s bojovou výbavou.

Balíček nesie číselné označenie 0.7.0 a obsahuje celkom slušnú nádielku, ktorá opäť trošku spestrí hranie.

Okrem dvoch vyššie spomínaných noviniek sú k dispozícii aj takzvané klany. Ide o niečo podobné partii (crew). Hráči si pri jeho vytváraní vyberajú vlastné ikony a ak sú v ňom, tak majú k dispozícii špeciálne misie so špeciálnymi odmenami, a to vrátane špeciálneho obchodu iba pre klany.

Nový herný režim War reprezentuje akúsi zrýchlenú verziu (deatchmach) rýchleho Arcade režimu, pretože už po zoskoku začína neľútostné krviprelievanie.

Už od samotného začiatku boja je 50 hráčov vybavených nabitými zbraňami, vestami aj helmami, aby tak nestrácali čas hlúposťami a išli rovno na vec. Smrťou to však v tomto prípade nekončí. Keď niekto náhodou zomrie, tak ho o malú chvíľu čaká ďalší zoskok, po čom môže veselo pokračovať v boji. Ten tím, ktorý získa 100 bodov ako prvý, vyhráva. Za zastrelenie sú 3, za oživenie parťáka 1 a za dorazenie takmer hotového nepriateľa tiež 1 skromný bod.

Používateľské prostredie PUBG Mobile prešlo vďaka aktualizácii 0.7.0. celkom slušnými vizuálnymi zmenami. Vývojári ho zjednodušili a zároveň i trošku skrášlili. Jednotlivé objekty nie sú pri veľkých uhlopriečkach rozmazané, dostali hranatejšie tvary a niektoré z nich trošku porástli, takže sa lepšie stláčajú.

Prehľad hlavných noviniek v 0.7.0:

  • klany
  • režim War
  • ostreľovačka SLR (7,62 mm)
  • 3x a 6x optika
  • vynovené UI
  • tituly k menu
  • nové animácie