Lenovo Watch X Plus

Keďže ešte stále niekto preferuje klasický ciferník, na pultoch obchodov nájdeme hodinky, ktoré nie sú inteligentné, no zároveň ani tradičné. Model Lenovo Watch X je v podstate akýsi hybrid, pretože ponúka niečo z každého spomenutého typu.

Používateľ tohto kúsku má k dispozícii prehľad o aktuálnom čase a aj o tom, koľko v daný deň prešiel krokov, koľko spálil kalórií alebo aký mal srdcový tep. Informácie zobrazujú buď fyzické ručičky alebo 1,5-palcový OLED displej hneď pod nimi.

Výbava Lenovo Watch X zahŕňa bezdrôtovú technológiu Bluetooth vo verzii 5.0 na praktický prenos dát do prepojeného smartfónu. O zber sa starajú senzory v útrobách konštrukcie, aby sme tak mali pod palcom našu pohybovú aktivitu. To isté však robia aj počas spánku, vďaka čomu nám potom originálna aplikácia vytvorí 24-hodinový prehľad s peknými grafmi. 600 mAh batéria pritom vydrží na jedno nabitie až 45 dní.

Hodinky pozostávajú z precízne vyrobenej zliatiny zinku, nehrdzavejúcej ocele a odolného zafírového sklíčka, čo znamená, že z konštrukčného uhla pohľadu ide o prvotriednu kvalitu. Štýlový remienok vyrobili tiež z nehrdzavejúcej ocele.

Watch X od Lenovo nájdeš v eBay ponuke e-shopu TomTop, kde sú k dispozícii za 46,99 eur. Doprava až na Slovensko ťa nevyjde ani cent navyše, ide totiž na účet predajcu.

Lenovo Watch X