Xiaomi nevyrába len elektroniku, o čom sa presvedčili prví zákazníci, ktorí si ešte minulý rok kúpili prvú generáciu Xiaomi tenisiek. Hlavne vďaka skvelej odozve prichádza čínsky výrobca aj s druhou generáciou, ktorá je určená pre všetkých tých, ktorí radi športujú.

Nový model tenisiek ponúka krásny dizajn a niekoľko farebných prevedení. Ich účelom má byť nenáročnejšie športovanie. Inými slovami, ak si sem tam zájdeš zabehať, sú ako stvorené pre teba. Ak trénuješ na maratón, poobzerať by si sa mal po profesionálnych riešeniach.

Dizajnu dominuje vrchná časť vyrobená zo sieťkovanej tkaniny, čo nie len dobre vyzerá ale pre majiteľa je to aj príjemné na nosenie. Oveľa viac technológií išlo do podrážky, ktorá je tvorená až z piatich rôznych vrstiev.

Xiaomi tenisky
Xiaomi tenisky

Dizajnéri Xiaomi siahli po pružnom materiáli EVA, vďaka čomu sú tenisky prispôsobené pre behanie alebo inú fitness činnosť.

Xiaomi tenisky
Rôzne farebné prevedenia Xiaomi tenisiek

Ak ťa tenisky zaujali (nás určite), objednať si ich už teraz môžeš so zaujímavou zľavou. Namiesto pôvodných 52,50 € ich môžeš za 43,50 €. Stačí ak pri objednávke zadáš kupón GB$XIAOMI2. Ako už pri obchode GearBest býva zvykom, poštovné je zadarmo a pri dovoze neplatíš ani DPH.

Veľkosť tenisiek vyberaj podľa tejto tabuľky.