The Elder Scrolls: Blades dorazí pre Android a iOS v septembri, hra ponúkne praktické ovládanie

Niečo pre vyznávačov RPG

0
The Elder Scrolls Blades

Spoločnosť Bethesda ohlásila na konferencii E3 popri očakávanom titule Fallout 76 aj niečo pre fanúšikov mobilného hrania. Pre platformy Android a iOS bude od septembra dostupná hra The Elder Scrolls: Blades. Stiahnuť sa bude dať zadarmo.

The Elder Scrolls: Blades pre mobilné zariadenia prinesie konzolovú grafiku a hlavne skvelý herný zážitok RPG žánru z pohľadu prvej osoby. Z prvotných záberov, ktorými sa autori na konferencii pochválili badať minimalistické užívateľské rozhranie a prirodzený spôsob ovládania so zaujímavou mechanikou boja.

Prostredie hry bude sčasti generované procedurálne, chýbať nesmie množstvo rôznych úloh, online hra pre viacerých hráčov (jeden na jedného v aréne) či široké možnosti prispôsobenia pre vášho hrdinu.

The Elder Scrolls Blades
The Elder Scrolls Blades

Čo je pozoruhodné, a pre hráčov mobilných hier určite praktické, titul The Elder Scrolls: Blades bude možné hrať v režime na šírku a taktiež v orientácii na výšku v rámci jednej ruky, čo môže byť pre niekoho komfortnejšie.

Ak je motivácia stále slabá, súčasťou hry bude špeciálny režim pre virtuálnu realitu. Hráčov tiež môže prilákať multiplatformový systém hrania podporovaný počítačovou verziou hry. Ako sme spomenuli, hra sa bude dať stiahnuť na jeseň.

The Elder Scrolls Blades
The Elder Scrolls Blades

Ak ju chcete mať medzi prvými, stačí sa v obchodoch s aplikáciami predbežne zaregistrovať. Okamžite po uvoľnení dostanete upozornenie a hru si tak budete môcť stiahnuť ihneď.

Verziu pre Android nájdete TU a verziu pre iOS TU.

The Elder Scrolls: Blades