Muž (†45) si dal nabíjať dva telefóny: Jeden z nich vybuchol, stálo ho to život

Dva telefóny sa mu stali osudnými.

2
Foto: YouTube

Nazrinovi Hassanovi, šéfovi investičného fondu Cradle Fund, ktorý zastrešuje malajzijské ministerstvo financií, sa stali osudné dva telefóny, ktoré mal neustále pri sebe.

Jeden zo smartfónov totiž pri nabíjaní explodoval a podpálil miestnosť, v ktorej bol ubytovaný. Smrtiacemu dymu už Nazrin utiecť nedokázal.

O človeku, ktorý rozhodoval o investíciách do technologických startupov sa pritom vedelo, že neustále používal dva telefóny. Jeden z nich vyrobila spoločnosť Blackberry, druhý zas Huawei. Momentálne nie je jasné, ktorý z nich explodoval.

Zvláštne sú však okolnosti úmrtia. Nazrin by vraj z izby nemal problém ujsť ak by ho do zadnej časti hlavy netrafil kus telefónu, ktorý sa rozletel na čiastočky hneď po tom, ako explodoval.

Mal dva telefóny, jeden Blackberry a jeden Huawei. Momentálne nevieme, ktorý z nich explodoval. Kto by to bol povedal, že tak každodenná procedúra, ako nabitie telefónu, zanechá tri malé deti a ženu bez otca a manžela,“ napísal smútiaci brat Nazrina.

Polícia si nie je istá, že za smrťou Nazrina môže úlomok telefónu. Tragickú udalosť pripisujú výlučne zaduseniu sa dymom.