Lawnchair Launcher opustil beta verziu, vyskúšaj prostredie v štýle Google Pixel

0
lawnchair launcher

V kategórii launcher aplikácií, teda alternatívnych užívateľských prostredí pre smartfóny, sa už dávnejšie objavila nová vychádzajúca hviezda. Lawnchair Launcher konečne opustil beta verziu a prichádza v stabilnej podobe – verzii 1.0.

Vďaka spúšťaču Lawnchair Launcher si užijete užívateľské prostredie, ktoré je takmer totožné s prostredím referenčných smartfónov Google Pixel. Pixel Launcher zabezpečuje jeden z najlepších užívateľských zážitkov a skúseností.

Lawnchair Launcher sa postará o to, že ho môžete okúsiť aj na smartfónoch, ktoré Google nevyprodukoval. Aplikáciu vytvoril Colin Reimer a v obchode Play sa v beta verzii nachádzala od októbra minulého roka.

V čase písania tohto článku má aplikácia na konte cez 1500 hodnotení s celkovým skóre dosahujúcim 4,7 hviezd z 5. Launcher pracuje skvele. Vývojár rozšíril možnosti prispôsobenia, pri ktorých môžete napríklad použiť vlastné sady ikon.

lawnchair launcher
Lawnchair launcher

Nechýba panel s vyhľadávaním Google a dokonca fungujú aj skratky aplikácií. Ako Lawnchair Launcher vyzerá, vidíte na snímkach obrazovky v texte. To, ako sa používa, by ste už mali zistiť na vlastnej koži. Stiahnuť sa dá bezplatne a do obchodu Google Play vás presmeruje tento odkaz.

Autor asi o dva týždne sprístupní beta verziu aplikácie s označením 2.0, ktorá bude odrážať novinky už z druhého vývojárskeho náhľadu OS Android P. Ak sa osvedčia, funkcionalita z beta verzie bude presúvaná do verzie stabilnej.