Huawei Mate 10 Pro na Slovensku získava obrovskú aktualizáciu. Takéto vylepšenia prináša!

Huawei aktualizuje svoju vlajkovú loď z minulého roka.

3
Huawei Mate 10 Pro

Minuloročná vlajková loď najväčšieho čínskeho výrobcu, Huawei Mate 10 Pro, v týchto chvíľach na Slovensku získava veľkú aktualizáciu. Obľúbené zariadenie získava kľúčovú funkciu z nových zariadení radu Huawei P20 a ďalšie vylepšenia.

Ak vlastníš Huawei Mate 10 Pro, máš sa na čo tešiť. Na zariadenia momentálne prichádza aktualizácia veľká 793 MB, ktorá so sebou prináša niekoľko zaujímavých funkcií. Tou hlavnou je funkcia Odomknutie tvárou, ktorú Huawei priniesol s príchodom zariadení radu P20. Ide o rýchle odomknutie smartfónu rozpoznaním tváre, ktoré sme si pri Huawei P20 a P20 Pro absolútne zamilovali.

Optimalizácia a vylepšenie funkcií

Medzi novinkami je aj zlepšenie konektivity Bluetooth. Nie, že by sme sa na to sťažovali. Huawei však pravdepodobne pri spätnej väzbe videl sťažnosti niekoľkých používateľov, a tak sa na to zameral.

Huawei Mate 10 Pro
Aktualizácia prináša niekoľko zmien.
Hlavnou je možnosť odomknutia telefónu tvárou.

Pribudlo aj niekoľko optimalizácií, a to hlavne zobrazenie textu používateľského rozhrania a optimalizácia VoWiFi.

Dobrou správou je aj zahrnutie bezpečnostných opráv Google z mája 2018. Huawei si naozaj ukážkovo plní úlohy podpory svojho zariadenia aj niekoľko mesiacov po jeho predstavení. Mate 10 Pro je vďaka aktualizácii jeden z najbezpečnejších smartfónov na trhu.

Ak vlastníš Huawei Mate 10 Pro, prišla ti už aktualizácia? Daj nám vedieť v diskusii nižšie!