belkin boost up

Belkin BOOST UP je výkonná bezdrôtová nabíjačka, ktorá slúži aj ako prakticky stojan

Spoločnosť Belkin ako popredný výrobca príslušenstva svetu predstavil novú bezdrôtovú nabíjačku pre smartfóny, ktorá pôsobí veľmi prakticky. Belkin BOOST UP zatiaľ nemá európsku cenu, no za pozornosť stojí.

Spoločnosť Belkin, ako popredný výrobca príslušenstva, svetu predstavila novú bezdrôtovú nabíjačku pre smartfóny, ktorá pôsobí veľmi prakticky. Belkin BOOST UP zatiaľ nemá európsku cenu, no za pozornosť stojí.

Belkin BOOST UP totižto podporuje štandard bezdrôtového nabíjania známy ako Qi. Nabíjačka dávkuje energiu 10W výkonom, ktorý patrí medzi tie najvyššie v tomto segmente.

Bezdrôtová nabíjačka nabije iPhone X, iPhone 8/8 Plus a smartfóny Samsung, LG, Sony a ďalšie zariadenia, ktoré bezdrôtovým Qi nabíjaním disponujú. Čo je skvelé, nabíjačka nemá tvar obyčajnej podložky.

belkin boost up
Belkin

Komponovaná je do praktického stojana, ktorý umožňuje smartfón umiestniť v režime na výšku a na šírku. Počas nabíjania tak môžete smartfón pohodlne používať. Hlavne režim na šírku praje sledovaniu videí, filmov a seriálov, ktoré bude zároveň spojené s dopĺňaním energie.

Optimálne nabíjanie signalizuje LED dióda s nízkou intenzitou svetla tak, aby vás pri používaní smartfónu nerušila. Pokiaľ svieti nabielo, zariadenie je umiestnené správne a nabíjanie prebieha optimálne.

iphone x
Belkin

Belkin BOOST UP zariadenia nabíja s dôrazom na efektivitu a bezpečnosť. Nabíjanie neruší signál, bezdrôtovú konektivitu ani žiadne iné funkcie zariadenia. Rovnako nemá takéto nabíjanie negatívnejší vplyv na životnosť akumulátora.

Belkin zaujímavú nabíjačku predstavil len čerstvo. Už figuruje na oficiálnych stránkach výrobcu a nachádza sa pri nej cena 69,99 libier, čo nie je zrovna málo. Prípadná európska cena bude veľmi podobná.

Ak však vlastníte drahú vlajkovú loď s bezdrôtovým nabíjaním, drahá nabíjačka sa k nej hodiť môže.

Total
3
Zdieľaní