Vraj to bude epické: Xiaomi Mi 8 uzrie svetlo sveta už o pár dní!

Čínske jabĺčko nám už koncom tohto mesiaca ukáže svoje tohtoročné eso. Nový high-end smartfón Mi 8 by mal byť výnimočný tým, že príde tesne po oslave ôsmych narodenín Xiaomi.

Čínske jabĺčko nám už koncom tohto mesiaca ukáže svoje tohtoročné eso. Nový high-end smartfón Mi 8 by mal byť výnimočný tým, že príde tesne po oslave ôsmych narodenín Xiaomi. Preto vlastne preskočili číslo sedem. Čo o ňom teda vieme?

Nedávno sme mali napríklad jedinečnú príležitosť vidieť v akcii jeho biometrický snímač odtlačkov, ktorý tentokrát integrovali priamo do zobrazovacieho panelu. V technologických kuloároch sa hovorí o 6-palcovom OLED kúsku s veľmi tenučkými rámikmi, špičkovom čipsete Snapdragon 845, 4 000 mAh batérii a aj o trojrozmernom rozpoznávaní tváre, píše AndroidCentral.

Dátum 31. mája odhalila mediálna pozvánka, ktorá momentálne koluje čínskymi sociálnymi sieťami. Spomína sa ale v nej i ôsme výročie, kvôli čomu pomenovali novú vlajkovú loď ako Mi 8 Anniversary Edition.

Ľudová cenovka

Pozvánka obsahuje obrovskú osmičku nad mestom, ktorú tvorí doska plošných spojov, čím nám Xiaomi chce naznačiť, že sa máme tešiť na pokročilé technológie a technologické vymoženosti. Cenovka si ale tak či tak udrží ľudovú úroveň, teda aspoň to vyplýva z informácií od PocketNow, kde píšu, že začne na 440 dolároch. Vyššie (lepšie) konfigurácie nás, samozrejme, vyjdu viac.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Samsung Galaxy A52 5G získava aktualizáciu na Android 12!
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať