Xiaomi Mi 7

Xiaomi Mi 7: Poznáme cenu aj špecifikácie. Takto vyzerá skutočný zabijak vlajkových lodí!

Len pár týždňov pred jeho predstavením sa na internete objavila cena novinky, ktorá bude po vzore iných Xiaomi zariadení taktiež veľmi príjemná.

Len pár týždňov pred jeho predstavením sa na internete objavila cena novinky, ktorá bude po vzore iných Xiaomi zariadení taktiež veľmi príjemná. Novinka z dielne obľúbeného výrobcu, Xiaomi Mi 7, má totiž cenovo začínať na hranici 2 799 čínskych jüanov, čo je v prepočte 367 eur.

Za túto sumičku dostaneš zariadenie s 6 GB operačnou pamäťou RAM a 64 GB úložiskom. Ak budeš mať zálusk na 128 GB úložisko, budeš si musieť priplatiť. Takáto verzia má totiž na čínskom trhu stáť 432 eur.

Cena Xiaomi Mi 7
Cena Xiaomi Mi 7 má byť podstatne nižšia, než cena iných vlajkových lodí.

Xiaomi Mi 7 – nabitý modernými technológiami

Xiaomi Mi 7 má podobne ako niekoľko ďalších zariadení ponúknuť OLED displej s výrezom o veľkosti 5,6 palcov a funkciou Always-On Display. Očakáva sa, že Xiaomi pracuje aj na väčšom modeli, Xiaomi Mi 7 Plus, ktorý má disponovať až 6,01-palcovým OLED displejom. Vo výreze sa má okrem predného fotoaparátu a slúchadla pre hovory nachádzať aj infračervená kamera. To naznačuje, že Mi 7 môže disponovať technológiou 3D rozpoznania tváre.

TIP REDAKCIE
Energetika EÚ v roku 2020: Štvrtina celkovej elektriny sa vyrobila v jadrových elektrárňach

Telefón bude poháňať výkonný procesor Snapdragon 845, 6 GB RAM a 64/128 GB úložisko. Zadnú stranu bude zdobiť duálny fotoaparát s maximálnym rozlíšením 16 Mpx.

Medzi ďalšiu výbavu môžeme zaradiť Android 8.1 Oreo, najnovšiu verziu MIUI, 3 350 mAh batériu, podporu bezdrôtového nabíjania (Qi) a oveľa viac.

Xiaomi Mi 7 by sa mal svetu ukázať už 23. mája.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať