FOTO: Takto vyzerá nový čierno-biely interiér v elektromobile Tesla Model 3!

Ako sme informovali počas uplynulého víkendu, Tesla predstavila dve nové verzie ľudového elektromobilu Model 3.

Ako sme informovali počas uplynulého víkendu, Tesla predstavila hneď dve nové verzie ľudového elektromobilu Model 3. Tá prvá je k dispozícii za menší príplatok, zatiaľ čo tá druhá stojí takmer 80 000 dolárov.

Zákazník tejto americkej spoločnosti sa však v takom prípade môže tešiť aj na úplne nový interiér v čierno-bielom kabáte. Ten bol doteraz k dispozícii iba v čiernom prevedení, informuje Electrek, ktorý zároveň zverejnil i záber, kde je táto nevšedná kombinácia vidieť z perfektného uhla pohľadu (viď vyššie).

Získate ju ale iba vtedy, ak siahnete po čerstvo predstavenej Performance verzii Tesla Model 3 s brutálnou akceleráciou. Elektromobil dostal do svojej hardvérovej výbavy dva špičkové elektromotory (indukčný (AC) motor a motor s permanentným magnetom), vďaka ktorým dokáže zrýchliť z rovnej nuly na necelú stovku iba za 3,5 sekundy. A to ani zďaleka nie je všetko.

TIP REDAKCIE
Redmi Note 11: Tešiť sa máme na 90 Hz displej, mid-range čip a nízku cenu!

250 km/h

V porovnaní s klasickou dual-motor verziou, za príplatok vo výške 5 000 dolárov má aj lepšiu maximálnu rýchlosť. Špecifikácie hovoria o 250 kilometroch (vs 225) za jednu hodinu.

Treba si však pripraviť približne 78 000 amerických dolárov, čo je markantne viac, ako si výrobca pýta za klasiku s jedným alebo dvomi motormi. Za tú akceleráciu alebo ten interiér to ale rozhodne stojí. Veď posúďte sami. Nižšie je pôvodný čierny.

Interiér klasickej verzie Tesla Model 3 (via Electrek)
Total
18
Zdieľaní
Total
18
Zdieľať