spravy youtube

Správy už nájdete aj v desktopovej verzii YouTube, nie iba v mobilnej aplikácii

Chatovať sa dá prostredníctvom mnohých mobilných aplikácií vrátane YouTube. Odosielanie a prijímanie správ sa v mobilnej aplikácii YouTube objavilo niekedy v auguste minulého roka.  

Chatovať sa dá prostredníctvom mnohých mobilných aplikácií, vrátane YouTube. Odosielanie a prijímanie správ sa v mobilnej aplikácii YouTube objavilo niekedy v auguste minulého roka.  

Chat, resp. správy na YouTube majú slúžiť hlavne pre zdieľanie videí a následnú konverzáciu, ktorá sa ich týka. Každopádne je ale chat možné použiť pre akýkoľvek rozhovor, čo výreční jedinci istotne ocenia.

Správy nájdete vo webovej verzii YouTube pre počítače po celom svete. Autori funkciu postupne uvoľňujú od týchto dní. K dispozícii by ste ju mali mať aj vy, aj keď ste si ju možno nevšimli. Pozornosť upriamte do pravého horného rohu rozhrania YouTube.

spravy youtube

Hneď vedľa profilovej fotografie a ikony zvonu s upozorneniami by ste mali vidieť ikonu chatovacej bubliny so šípkou. Ak na ňu kliknete, zobrazia sa vám posledné konverzácie v chronologickom poradí, ktoré ste uskutočnili v mobilnej aplikácii.

TIP REDAKCIE
Garmin predstavil hodinky Fenix 7, model Epix 2 osloví OLED displejom

spravy youtube

Ak žiadne konverzácie rozrobené nemáte, stačí v rámci novo zavedených správ kliknúť na položku Kontakty. Pokiaľ sa rozhodnete niektoré z videí zdieľať, YouTube vám okrem zaužívaných sociálnych sietí a HTML kódu ponúkne ako adresáta osoby zo správ a ďalšie vaše kontakty.

YouTube by sa bez chatu určite zaobišlo. Na druhú stranu, nová funkcia nijako neobťažuje a veľa užívateľov si ju istotne osvojí. Škoda len, že prichádza podstatne neskôr po mobilnej aplikácii.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať