FOTO: Takto vyzerá priehľadné telo Xiaomi Mi 8. Je vidieť jeho súčiastky!

Netrpezlivo očakávaná high-end novinka od spoločnosti Xiaomi opäť odhaľuje svoju konštrukciu aj dizajn.

Netrpezlivo očakávaná high-end novinka od spoločnosti Xiaomi opäť odhaľuje svoju konštrukciu aj dizajn. Tentokrát sme sa vďaka čerstvému úniku dostali k tomu, že smartfón Mi 8 ponúkne priehľadné prevedenie v štýle čerstvo predstaveného HTC U12+.

Vďaka tomu budeme vidieť na samotné útroby, čo nám dokonca nedávno naznačila i samotná pozvánka pre médiá, kde bolo možné vidieť obrovskú osmičku s plošnými spojmi.

Za čerstvým únikom nestojí nikto iný, ako čínske sociálne siete, kde momentálne kolujú dve živé fotografie. Na jednej je jedinečná príležitosť vidieť prednú a na druhej zase zadnú stranu avizovanej vlajkovej lode. A to vrátane čipsetu Snapdragon spolu s logom výrobcu (spoločnosť Qualcomm) či ďalšími hlavnými súčiastkami z hardvérovej výbavy.

Za zmienku ale stojí aj predný výrez v displeji alebo duálny fotoaparát na zadnej strane konštrukcie, ktorý pripomína ten, aký na sebe nesie iPhone X. Nie je sa však ani čomu čudovať – kopírovanie produktov z portfólia kalifornského jabĺčka nie je spoločnosti Xiaomi absolútne, ale absolútne cudzie. V minulosti sa tak stalo hneď viackrát.

TIP REDAKCIE
Starý za nový v podaní Apple: Android smartfóny odkupuje za smiešne nízke ceny
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať