Dron od Xiaomi v ZĽAVE: Kompaktné telo a pekný dizajn!

Cenovo dostupný dron od čínskeho jabĺčka je ešte dostupnejší. A to vďaka dočasne zľavnenej ponuke e-shopu Geekbuying.

Cenovo dostupný dron od čínskeho jabĺčka je ešte dostupnejší. A to vďaka dočasne zľavnenej ponuke e-shopu Geekbuying, v rámci ktorej si môžeš túto naozaj podarenú hračku z obšírneho portfólia Xiaomi zaobstarať za necelých 60 eur.

Vizuálne lahodný dron vyrába, podobne ako veľa iných elektronických produktov, jeden z mnohých hardvérových partnerov vyššie spomenutej spoločnosti. Volá sa MITU a zariadenie, za ktorým stojí, vie vo vzduchu robiť šialené akrobatické kúsky. V jeho hardvérovej výbave figuruje HD kamera, batéria s kapacitou 920 mAh aj kompaktná konštrukcia. Meria totiž iba 91 x 91 x 38 milimetrov a váži iba 88 gramov.

V e-shope sa ale spomína aj špeciálna bojová funkcionalita Multi-machine Infrared Battle. Kamoša a jeho dron môžeme vďaka nej vyzvať na vzdušný súboj, počas čoho prebehne iba simulované divadlo, nie skutočná bitka spotrebnej elektroniky. Samotné ovládanie prebieha buď prostredníctvom mobilnej aplikácie a nášho smartfónu s operačným systémom Android / iOS alebo prostredníctvom prepojeného Bluetooth ovládača.

TIP REDAKCIE
Google vyrába novú miniaplikáciu: Ukáže, koľko času trávime so smartfónom

50 metrov a 10 minút

Čo sa týka dosahu počas používania dronu od Xiaomi, technická špecifikácia hovorí o vzdialenosti 50 metrov a výške 25 metrov. Plne nabitá batéria výdrží 10 minút nepretržitého lietania, pričom nabíjanie potrvá zhruba jednu hodinu.

MITU RC Drone nájdeš v e-shope Geekbuying, kde momentálne prebieha dočasne trvajúca zľava, takže ak má niekto záujem, rozhodne by kúpu nemal odkladať. Aby však mohla byť cenovka tak nízka, treba počas nákupu siahnuť ešte aj po akciovom kupóne HCEBZSMA. Bez neho ťa táto šikovná hračka vyjde pár eur navyše.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať