BlackBerry to nevzdáva: Takto bude vyzerať časť novinky KEY2 s klávesnicou

Legendárny výrobca manažérskych mobilných telefónov sa opäť vráti na scénu. Tentokrát s novinkou, ktorá nesie názov KEY2.

Legendárna značka manažérskych mobilných telefónov sa opäť vráti na scénu. Tentokrát s novinkou, ktorá nesie názov KEY2. A podobne, ako iné kúsky, ktoré zdobí, aj tento ponúkne hardvérovú klávesnicu. Vo výbave mu však nechýba ani duálny fotoaparát.

Toto všetko sme sa dozvedeli z čerstvo zverejnenej video upútavky, kde nám avizovaný kúsok predvádza svoje krivky vrátane ikonického loga. Oficiálne predstavenie vraj prebehne už o pár dní priamo v americkom meste New York. Šou je totiž podľa dostupných informácií naplánovaná na 7. júna 2018.

Čo sa týka útrob, čiže technickej špecifikácie BlackBerry KEY2, o tých momentálne veľa nevieme. Novinka bude vychádzať z generačného predchodcu KEYOne, a to ako z konštrukčného uhla pohľadu, tak aj z toho hardvérového.

TIP REDAKCIE
Hráči presedlávajú na Windows 11: Nový OS má na Steame viac ako 10 % zastúpenie

To znamená, že sa môžeme tešiť na kombináciu veľkého dotykového displeja s fyzickými klávesami na pohodlnejšie písanie textu či na príjemný povrch zadného krytu. Duálna foto zostava ale zatiaľ nebola súčasťou ani jedného smartfónu s logom BlackBerry, preto ide o tak výnimočnú udalosť.

Nedávny únik navyše odhalil aj USB C port, 3,5 mm port na pripájanie audio príslušenstva a pomer strán prítomného panela, ktorý vraj v tomto prípade dosahuje 3:2.

Uniknutý render BlackBerry KEY2 (via GSMArena)
Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať