Takto má vyzerať bezrámikový displej: Nubia Z18 to natrie všetkým výrobcom!

Nubia svoju púť svetom smartfónov započala ešte v roku 2012 ako dcérska spoločnosť ZTE. V roku 2015 sa však osamostatnila a odvtedy v centrále v Šen-čene vyvíja jeden zaujímavý model za druhým.

Nubia svoju púť svetom smartfónov započala ešte v roku 2012 ako dcérska spoločnosť ZTE. V roku 2015 sa však osamostatnila a odvtedy v centrále v Šen-čene vyvíja jeden zaujímavý model za druhým. Je síce pravda, že na Slovensku nejde o až tak populárneho výrobcu, to ale hneď neznamená, že v rukáve nemajú zaujímavé technológie, ktoré sú pripravené ohromiť celý svet.

Ich pripravovaná novinka, Nubia Z18, má byť jedno z najpokrokovejších zariadení tohto roku. Na internete sa totiž objavila fotografia, ktorá toto tvrdenie nie len potvrdzuje, ale dokonca ho umocňuje. Jej displej totiž siaha skutočne od jedného takmer neexistujúcemu rámiku k druhému.

Nubia ešte minulý rok predstavila model Z17, ktorý ponúkal jeden z najzaujímavejších displejov, a to hlavne kvôli akú veľkú časť prednej strany zaberal. V tomto čase išlo podľa slov Nubie o technológiu Full-screen 2.1. Tento rok je spoločnosť pripravená „bezrámikovosť“ potlačiť na novú úroveň.

TIP REDAKCIE
Instagram testuje nové funkcie, ovplyvnia príbehy aj fotky v profile

Nubia Z18 má totiž využívať novú generáciu displeja s označením Full-screen 3.0, o čom vypovedá aj spomínaný záber. Na ňom môžeš vidieť, že displej skutočne zaberá takmer úplne celú prednú stranu. Momentálne však bohužiaľ nie je celkom jasné či novinka ponúkne aj tak (ne)obľúbený výrez v displeji alebo nie.

Tak či onak, telefón to bude skutočne zaujímavý. Podľa informácií z certifikačnej agentúry TENAA ako aj informácií z benchmarkov sa máme pripraviť na procesor Snapdragon 845, 6 GB operačnej pamäte RAM, 64 GB úložisko a oveľa viac. Navyše, výrobca vraj pracuje aj na verzii s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom, ktoré budú s 5,99-palcovým displejom s rozlíšením 2 160 x 1 080 pixelov predstavovať to najlepšie, čo sa v dnešnej dobe bude dať kúpiť.

Nubia Z18 by mala byť predstavená už v júni tohto roku.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať