Xiaomi Mi MIX 2s

Predobjednaj si novinky od Xiaomi: Smartfóny Mi 6X a Mi MIX 2s nemajú chybu

Nedávno predstavený mid-range kúsok so značkou čínskeho jabĺčka pôjde už onedlho do predaja. A nielen ten.

Nedávno predstavený mid-range kúsok so značkou čínskeho jabĺčka pôjde už onedlho do predaja. Xiaomi Mi 6X vyniká predovšetkým svojím výhodným pomerom medzi cenou a výbavou, vďaka ktorému si príde na svoje každý, kto hľadá veľa muziky za pár drobných. A nielen ten.

Pretože s spolu s ním príde na pulty obchodov aj mierne drahší, no podstatne pokročilejší model Xiaomi Mi MIX 2s s poriadne tenučkými rámikmi okolo zobrazovacieho panelu bez kontroverzného výrezu.

Obe novinky sa už teraz dajú predbežne objednať, napríklad z e-shopu Geebuying, kde sú tieto vizuálne aj hardvérovo podarené Android smartfóny k dispozícii za celkom prívetivé sumy. V oboch prípadoch môžete navyše použiť aj akciový kupón. Pri Mi 6X vložte do príslušného políčka XIAOMI6X a pri Mi MIX 2s zase MIMIX2SGLOBAL.

Xiaomi Mi 6X

Moderná stredná trieda s výbavou, ktorá nesklame ani náročnejšieho používateľa. Xiaomi Mi 6X ponúka obrovský, až 5,99-palcový displej vo Full HD+ rozlíšení, minimalistické konštrukčné prevedenie či duálny fotoaparát s podobou, akú má i hlavný fotoaparát iPhone X. Výkon tu zabezpečuje čipset Snapdragon 660 a softvérovú stránku reprezentuje Android 8.1 Oreo s obohatením o grafickú nadstavbu MIUI 9.

Xiaomi Mi 6X

Xiaomi Mi MIX 2s

Ako je vidieť na zábere trošku nižšie, tentokrát bude reč o badateľne prémiovejšom kúsku s operačným systémom Android, high-end čipsetom Snapdragon 845 alebo podporou pre bezdrôtové nabíjanie batérie s kapacitou 3 400 mAh. Xiaomi Mi MIX 2s reprezentuje súčasť modelového radu, kde sú iba samé technologicko-vizuálne skvosty, a to vrátane legendárneho modelu Mi MIX, za ktorými stojí renomovaný priemyselný dizajnér Philippe Starck.

Xiaomi Mi MIX 2s

TIP REDAKCIE
Microsoft VARUJE: Začal sa šíriť absolútne deštruktívny malvér, vypína celé krajiny!
Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať