galaxy note 8

Samsung Galaxy Note9 zrejme ponúkne až 4 000 mAh akumulátor a 6,4″ displej

Predstavenie ďalšej generácie phabletu od kórejského giganta je síce ešte ďaleko, no už teraz kolujú internetom čísla jeho technickej špecifikácie.

Predstavenie ďalšej generácie phabletu od kórejského giganta je síce ešte ďaleko, no už teraz kolujú internetom čísla jeho technickej špecifikácie. Po novom sme sa tak dozvedeli, že Galaxy Note9 ponúkne citeľne väčšiu batériu vrátane mierne väčšej uhlopriečky.

Jeho napevno zabudovaný akumulátor mal dostať kapacitu o veľkosti až 4 000 mAh, čo doplní ešte aj 6,4-palcový zobrazovací panel. Predchodca Note8 ponúka 3 300 mAh vrátane 6,3-palcového displeja.

Ako píše web SamMobile, priestor pre tak ozrutnú batériu zrejme poskytne špekulované presunutie fyzického biometrického snímača zo zadnej strany hi-tech smartfónu priamo do jeho displeja, o čo sa poslednú dobu pokúša hneď viacero renomovaných výrobcov spotrebnej elektroniky. Ak by z toho predsa len bola realita, môže to mať dokonca vplyv i na samotné vizuálne prevedenie Galaxy Note9 či iné oblasti výbavy.

Viac palcov, menej rámikov

Mierne navýšenie uhlopriečky zrejme zabezpečí snaha spoločnosti Samsung neustále uberať z rámikov okolo zobrazovacieho panelu. Rozmery konštrukcie by teda mali aj napriek tejto informácii zostať také isté, aké sú dnes. Samozrejme, existuje tu malá šanca, že budú mierne menšie. Všetko záleží už iba od toho, o ako veľkú redukciu pôjde.

Galaxy Note9 nám podľa všetkého predstavia niekedy v auguste, pričom predaj začne od následujúceho mesiaca, čiže od septembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať