Zabijak vlajkových lodí je na ceste: Očakávaný OnePlus 6 predstavia 16. mája

Tohtoročného zabijaka vlakových lodí, Android smartfón OnePlus 6, uvidíme už o pár týždňov.

Výrobca populárnych čínskych smartfónov so špičkovou výbavou, kvalitným konštrukčným prevedením a ľudovými cenovkami oznámil, kedy nastane deň D. Tohtoročného zabijaka vlakových lodí, Android smartfón OnePlus 6, uvidíme už o pár týždňov.

Veľké mediálne podujatie prebehne priamo v Londýne, a to 16. mája o šiestej večer nášho času. Vyplýva to z čerstvej pozvánky pre svetové médiá, kde je príležitosť vidieť i krátky text “The Speed You Need“, čo naznačuje, že pôjde o veľmi výkonný kúsok. Viac detailov nám odhalia až prvé benchmark testy po predstavení, kde môže obsadiť niektorú z prvých priečok.

Ako sme sa dozvedeli ešte dávnejšie priamo od oficiálneho zdroja, OnePlus 6 bude poháňať americký čipset Snapdragon 845, ktorému má asistovať až 8 GB operačná pamäť RAM. Na ukladanie dát zase poslúži až 256 GB úložisko, čo prezradil sám CEO čínskej spoločnosti OnePlus.

TIP REDAKCIE
Nemci budú do konca zimy očkovaní, prekonaní alebo mŕtvi, prehlásil miestny minister zdravotníctva

Rovnako však môžeme počítať s kontroverzným výrezom v displeji, informuje The Verge, a podľa nedávnych únikov i s kvalitnou keramikou. Z tej by mal pozostávať zadný kryt už netrpezlivo očakávaného smartfónu, vďaka čomu ponúkne prémiovejšie a zároveň i zaujímavejšie prevedenie ako minuloročný OnePlus 5T.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať