OnePlus 5 a 5T získavajú aktualizáciu: Beta prináša Android 8.1 Oreo!

Na dva najnovšie smartfóny z dielne OnePlus, 5 a 5T, cez víkend dorazila veľká aktualizácia. Týkala sa však len tých majiteľov, ktorí sa rozhodli stať sa beta testerom.

Na dva najnovšie smartfóny z dielne OnePlus, 5 a 5T, cez víkend dorazila veľká aktualizácia. Týkala sa však len tých majiteľov, ktorí sa rozhodli stať sa beta testerom. Aktualizačný balíček verziu Androidu posúva na Android 8.1 Oreo.

Čo sa zmien týka, pribudli nové funkcie. Medzi novinky napríklad patrí možnosť zodvihnúť prichádzajúci hovor zodvihnutím telefónu. Nové sú aj dizajny hodín na uzamknutej obrazovke a vylepšenia režimu pre hranie hier.

Aktualizácia prináša podporu pre prenos dát aplikácií zo zariadenia na zariadenie, ako aj optimalizáciu gest pre ovládanie zariadenia pri režime natiahnutia obrazu cez celý displej. Posledné vylepšenie platí pre model OnePlus 5T.

Ak máš OnePlus 5 alebo 5T a si beta testerom, nová verzia Androidu by už mala byť k dispozícii na stiahnutie. Ak ti ju smartfón ešte neponúkol, zamier do nastavení a skontroluj dostupnosť manuálne.

TIP REDAKCIE
Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať