O2

O2 rozdáva dáta, bezplatných 5 GB získajú noví aj verní zákazníci!

Všetci zákazníci O2 môžu získať od dnešného dňa, t.j. 28. 4. 2018, až 5 GB dát navyše bez rozdielu, či už nejaký dátový balíček využívajú alebo nie.

Všetci zákazníci O2 môžu získať od dnešného dňa, t.j. 28. 4. 2018, až 5 GB dát navyše bez rozdielu, či už nejaký dátový balíček využívajú alebo nie. Ponuka však platí aj pre nových zákazníkov, ktorí chcú otestovať 4G sieť od O2 aktuálne dostupnú pre vyše 93 % obyvateľov Slovenska.

„Vlani na jeseň sme predstavili rýchlu 4G LTE sieť pre vyše 90 % ľudí na Slovensku. Vo februári sme na tejto infraštruktúre umožnili využívať novú tarifu programu Internet na doma s prakticky neobmedzeným množstvom dát. Teraz dávame všetkým zákazníkom, verným aj tým novým, možnosť vyskúšať si, aké to je surfovať v rýchlej 4G sieti so špičkovým pokrytím obyvateľstva,“ uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Bonusové dáta O2 v novej sieti

Počas mesiacov máj až jún si budú môcť všetci zákazníci O2 overiť, že nová 4G sieť od O2 je dostupná, rýchla a spoľahlivá. Od 28. apríla si môžu všetci zákazníci bezplatne aktivovať bonusové dáta s objemom 5 GB prostredníctvom portálu alebo mobilnej aplikácie Moje O2.

5 GB
Riaditeľ marketingu O2 Igor Tóth informuje o novinkách operátora

Noví zákazníci ich môžu získať rovno počas aktivácie SIM karty. Zákazníci s dobíjaním kreditu získajú 5 GB balíček na 30 dní, zákazníci s platbou na faktúru ich môžu využívať vo fakturačnom období, v ktorom si ich aktivovali, a ak ich nevyčerpajú, vďaka službe Datahit sa im prenesú do ďalšieho fakturačného obdobia. Ak má zákazník aktivovaný ktorýkoľvek dátový balíček, bonusové dáta sa čerpajú ako prvé v poradí. Zákazníci môžu získať bonusové dáta do 30. júna.

Zjednodušenie ponuky balíčkov

O2 od 28. apríla pristupuje aj k zmenám v ponuke vybraných hlasových, dátových a SMS balíčkov pre programy O2 Fér, Moja Firma, O2 Paušál, O2 Dáta. Od uvedeného dátumu zanikne možnosť aktivácie vybraných hlasových a SMS balíkov. K dátovým balíkom bude existovať výhodnejšia alternatíva v podobe nového 1 GB balíčka. Zákazníci, ktorí využívajú automatickú prolongáciu služby, budú môcť balíčky využívať aj naďalej, pokiaľ reaktiváciu nepreruší nedostatočná výška kreditu alebo deaktivácia zákazníkom.

O2
O novinkách platných od dnešného dňa nás operátor O2 informovalo už vo štvrtok

O2 pristupuje k týmto zmenám pre zjednodušenie a sprehľadnenie portfólia, ako aj pre klesajúci záujem o tieto balíčky. Zákazníci čoraz viac uprednostňujú neobmedzené volania a SMS s O2 Paušálom už za 20 EUR, ktorého súčasťou sú tiež dáta a mobilný telefón.

O2 internet 1 GB – nový balíček

Spolu s rušením aktivácie dátových balíkov vzniká aj nový dátový balík O2 internet 1 GB v cene 5 EUR, ktorý budú môcť využiť zákazníci programu O2 Fér a Moja Firma. Zákazníci si ho môžu navýšiť v plnej výške v rovnakej cene, ako pri aktivácii. Existujúci zákazníci s pôvodnými balíčkami Internet S/M/L/XL majú možnosť prejsť na nový balíček okamžite jeho aktiváciou. Pôvodný balíček tým zaniká a v prípade zákazníkov s platbou na faktúru bude účtovaný alikvotne, pričom disponuje plným objemom dát.

[irp posts=”20096″ name=”Britské O2 zverejnilo skvelú VIDEO reklamu plnú modrých zajacov a elektronickej hudby”]

Zmena v programe O2 Internet s bonusom Mini

O2 pristúpilo od 28. apríla aj k ukončeniu nových aktivácií programu O2 Internet s bonusom Mini. Zároveň si už existujúci zákazníci programu nebudú môcť zakúpiť k tejto službe zariadenie s mesačnou platbou.

„Dôvodom ukončenia aktivácií sú výhodnejšie alternatívy v podobe programu O2 Dáta, ktorý umožňuje zákazníkom využiť väčší objem dát a zároveň s nimi môže aj telefonovať a SMS-kovať, resp. pre zákazníkov programu O2 Fér na faktúru aj nový dátový balíček O2 Internet 1 GB,“ doplnila v závere hovorkyňa Tereza Molnár.

Total
11
Zdieľaní