Izba v hoteli Hilton v Paname

Sieť amerických hotelov Hilton obohatila jednu zo svojich prevádzok o náklad modernej spotrebiteľskej elektroniky. Potenciálni záujemcovia si tak môžu za pár stoviek kúpiť noc v apartmáne, kde nájdu výbavu, ktorá je snom snáď každého jedného náruživého gamera.

A to bez akejkoľvek štipky srandy. Netradičný hotel Hilton stojí na území Panamy a ako už bolo spomenuté, izba s hernými počítačmi, pokročilými ovládačmi Xbox Elite či obrovskými zobrazovacími panelmi vychádza na 349 dolárov, informuje The Verge.

Výbava zahŕňa okrem nádherného výhľadu na jednu z miestnych pláží až 65-palcový OLED televízor so 4K rozlíšením, osobný počítač Alienware s procesorom Intel Core i7-7800 alebo výkonnou grafickou kartou NVIDIA GTX 1080 Ti, VR headset Oculus Rift aj kombináciu špičkového herného laptopu Alienware a 34-palcového UltraWide monitora. Nechýba tam ale ani pohodlné kreslo a ani útulná atmosféra, ktorú vytvárajú prítomné interaktívne svetlá.

Ako je teda možné vidieť na interiéri trošku nižšie či na vyššie spomínanej výbave izby, zobrala si ju do parády populárna americká spoločnosť Alienware, ktorá patrí pod krídla giganta Dell.