Blizzard oznámil dátum príchodu nového datadisku pre World of Warcraft!

Renomované vývojárske štúdio z USA nám prezradilo, kedy plánuje vypustiť do obehu avizované rozšírenie pre svoje legendárne MMORPG.

Renomované vývojárske štúdio z USA nám prezradilo, kedy plánuje vypustiť do obehu avizované rozšírenie pre svoje legendárne MMORPG. Battle for Azeroth obohatí World of Warcraft o kôpku netrpezlivo očakávaných noviniek. Stane sa tak už onedlho.

Ako píše Polygon, Blizzard si vybral za deň D dátum 14. augusta, o čom nám dal vedieť až niekoľko mesiacov po oznámení v poradí už siedmeho datadisku. Rovnako sme sa dozvedeli, že na pulty obchodov príde i takzvaná zberateľská edícia, ktorá bude v sebe obsahovať ako fyzickú podobu hry, tak aj niečo pre náruživých fanúšikov Warcraftu.

Level 120 a nové rasy

Datadisk Battle for Azeroth posunie maximálny level na 120 a zároveň prinesie nové rasy (aliancia: Lightforged Draenei, Void Elves, Dark Iron Dwarves / horda: Highmountain Tauren, Nightborne, Zandalari Trolls), a to vrátane desiatich nových dungeonov či niekoľkých nových oblastí, kde môžu hráči realizovať takzvané raidy, informuje Gamespot.

Taktiež sa ale môžeme vo vynovenom World of Warcraft tešiť na čerstvú várku svetových questov alebo niečo, čomu Blizzard hovorí Warfronts. Ide o PvE pre 20 ľudí, kde dostaneme za úlohu dať dokopy nevyhnutnú bojovú silu, aby sme prostredníctvom nej mohli poraziť nepriateľských veliteľov a ich armády.

TIP REDAKCIE
Veľké vylepšenie pre foťáky: Apple má pri iPhone 14 výrazne navýšiť počet megapixelov
Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať