Prenes obrazovku smartfónu do televízora, stačí ti táto šikovná vecička

Chceš si pozrieť natočené video alebo vyhotovené fotografie z tvojho mobilného telefónu na väčšej obrazovke?

Chceš si pozrieť natočené video alebo vyhotovené fotografie z tvojho mobilného telefónu na väčšej obrazovke? Nemusíš hľadať žiadne káble a ani žiadne dodatočné redukcie, pretože všetko, čo na to potrebuješ, ponúka tento HDMI dongle.

E-shop Cafago ho momentálne posiela z čínskeho skladu iba za necelých 15 eur, pričom za dovoz až na Slovensko nezaplatíte ani cent navyše. K dispozícii sú ale i iné možnosti. Na výber totiž máte rovno dva európske sklady, avšak už s vyššími cenovkami. A to aj za dovoz.

Dongle MiraScreen pozostáva z kompaktnej a plastovej konštrukcie, z ktorej trčí HDMI konektor, aby sa dal pripojiť ku kompatibilnému zobrazovaciemu zariadeniu, ako je napríklad monitor alebo televízor, a takmer plnohodnotne používať. Samotné zrkadlenie obrazu z displeja smartfónu prebieha prostredníctvom Wi-Fi konektivity a má niekoľko drobných nedostatkov, pretože si nerozumie ako s YouTube aplikáciou, tak ani s Netflixom.

TIP REDAKCIE
Vitaj späť, Don Salieri: Mafia 4 sa má odohrávať ešte pred prvým dielom!

Medzi podporovanými štandardmi figuruje AirPlay, Miracast a aj DLNA. Rozlíšenie výstupu dosahuje úroveň Full HD. V balení by sa navyše mala nachádzať aj externá Wi-Fi anténa na zlepšenie signálu.