Huawei P20 Pro bude mať najšialenejšie farebné prevedenie za posledné roky

Huawei plánuje šialené farebné prevedenie modelu P20 Pro.

1
Huawei P20 Pro

Vyzeralo to tak, že o chystaných novinkách z dielne Huawei sme vedeli všetko. Huawei P20, P20 LiteP20 Pro sa nám totiž už niekoľkokrát odhalili či už na uniknutých renderoch, tak aj formou uniknutých špecifikácií alebo výsledkov z benchmarkov.

Nakoniec to však vyzerá tak, že jedna vlastnosť chystaného zariadenia známa nebola. Na novinku upozornil informátor Roland Quandt.

V prvom rade, pozri si obrázky Huawei P20 Pro. Jedno z farebných prevedení kombinuje niekoľko farieb.

Farebné prevedenia smartfónov, hlavne tých drahších, zvyknú byť, povedzme, príliš nudné. Čierna, biela, modrá, fialová. Samá nuda. Keď teda jeden z najväčších výrobcov smartfónov na svete príde s niečím novým, niečím čo tu ešte nebolo, okamžite si získa našu pozornosť.

Zaujímavé farby prinesú aj zvyšné modely, P20 a P20 Lite. Prvý menovaný ponúkne prepojenie dvoch odtieňov ružovej v kombinácii so zlatou farbou. Pre nežnejšie pohlavie určite zaujímavá voľba.

Zariadenia budú pochopiteľne dostupné aj v spomínaných „nudných“ farbách. Huawei chystá modré a čierne prevedenie.

Čínsky výrobca sa chystá na predstavenie noviniek už koncom mesiaca, presnejšie 27. marca. Huawei P20 Pro má pritom ponúknuť tri fotoaparáty schopné 5x zoomu40 Mpx rozlíšenia. Rozhodne to vyzerá veľmi zaujímavo, nateraz nám však neostáva nič iné než čakať. Na predstavení pochopiteľne nebudeme chýbať, všetky novinky prinesieme priamo z Paríža, kde sa bude predstavenie odohrávať.

Páči sa ti farebné prevedenie Huawei P20 Pro?

  • Áno (92%, 282 Hlasov)
  • Nie (8%, 25 Hlasov)

Celkom hlasov: 307

Loading ... Loading ...