O2 má novinku: Za 10 € môžeš získať až 100 GB v plnej rýchlosti!

Tlačová správa

0

O2 pridáva od 17. februára novú tarifu služby Internet na doma a zároveň rozširuje svoje pokrytie na vyše 92 % obyvateľov. Nová tarifa v sebe obsahuje 100 GB dát v plnej rýchlosti 15 Mbit/s, po prečerpaní ktorých môže ďalej zákazník neobmedzene surfovať rýchlosťou 2 Mbit/s.

 „O2 rozširuje portfólio služby Internet na doma o novú tarifu, ktorá bude dostupná už pre takmer všetkých zákazníkov O2. S novou tarifou, ktorá je skvelou alternatívou k rýchlemu pevnému pripojeniu, tak budú môcť zákazníci výhodne surfovať doma s neobmedzeným objemom dát už aj v pokrytí našej 4G siete, ktorá je dostupná už pre vyše 92 % ľudí,“ uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2.

Nová tarifa služby Internet na doma

O2 pridáva do portfólia služby Internet na doma ďalšiu tarifu, ktorá je dostupná aj pre zákazníkov v pokrytí 4G siete, a tým sa služba stáva dostupná už pre viac ako 92 % obyvateľov. Rovnako ako ostatné tarify Internetu na doma, ani táto zákazníka neobmedzuje v objeme dát. V cene 15 eur mesačne (10 eur s využitím bonusu) zákazník získa 100 GB dát v plnej rýchlosti 15 Mbit/s, po ich prečerpaní sa prenosová rýchlosť zníži na 2 Mbit/s.

TIP REDAKCIE
O2 si razí cestu na vrchol: 4G sieťou pokrýva 92,3 % obyvateľstva, čo je najviac spomedzi operátorov!

Dáta zníženou rýchlosťou môže zákazník využívať ďalej v neobmedzenom objeme. Zákazník si môže službu nainštalovať sám alebo s pomocou technika O2 bezplatne. V oboch verziách platí, že zákazník získa internetové pripojenie buď v pokrytí O2 4G siete, resp. v pokrytí technológie LTE TDD na frekvencii 3,5 a 3,7 GHz.