Nabíjaj smartfón ako šéf: Tento bezdrôtový kúsok je rýchly a aj dobre vyzerá

Čoraz viac mobilných telefónov ponúka funkcionalitu, ktorá eliminuje potrebu používať klasickú nabíjačku

Čoraz viac mobilných telefónov ponúka funkcionalitu, ktorá eliminuje potrebu používať klasickú nabíjačku. To znamená, že káble pomaličky, ale isto odchádzajú do dôchodku. Preto má e-shop GearBest v ponuke niečo, čo ťa môže zaujímať.

A je pritom úplne jedno, či vlastníš Samsung Galaxy Note8, Galaxy S8 alebo taký iPhone X od Apple. Všetky tieto high-end smartfóny totiž spája rovnaký štandard pod označením Qi, čiže tá istá certifikácia, vďaka ktorej sa ich batérie dajú dopĺňať tou istou bezdrôtovou nabíjačkou. Jednou z takých je aj tento podarený kúsok s naozaj krásnym a zároveň veľmi praktickým dizajnom.

Nabíjačke je možné meniť polohu, čo pre používateľa znamená, že smartfón dokáže nadobudnúť ako vertikálnu, tak aj horizontálnu polohu. Všetko záleží už iba od našich aktuálnych preferencií. Jej súčasť ale predstavuje aj šikovný ventilátor, aby tak boli zabezpečené ideálne podmienky na realizáciu rýchleho nabíjania.

TIP REDAKCIE
NAŽIVO: Sledujte tento livestream a získajte 30 % zľavu na hodinky Galaxy Watch 4!
GearBest

Technické špecifikácie:
Vstup: 9 V – 2 A
Výstup: 9 V – 1,67 A
Výkon: 10 W
Certifikácia CE (Európa) / FCC (USA)

Pýtaš sa na cenovku? Tento bezdrôtový kúsok ťa vyjde necelých 30 eur, pričom za dopravu až na Slovensko nedáš ani cent. Tá ide na účet GearBestu. A ak použiješ aplikáciu e-shopu, môžeš dokonca ešte aj ušetriť, a to 2,72 eura z vyššie uvedenej ceny. Viac podrobností nájdeš priamo na jeho webe.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať