LG V30 bolo iba predjedlo: Vylepšený model vyzbroja pokročilou umelou inteligenciou

Keďže je podujatie MWC 2018 už za rohom, internetom začína kolovať neustále zaujímavejšie množstvo čerstvých špekulácií z mobilného priemyslu.

Keďže je podujatie MWC 2018 už za rohom, internetom začína kolovať neustále zaujímavejšie množstvo čerstvých špekulácií z mobilného priemyslu. Po novom sme sa dozvedeli napríklad aj to, že pomerne žiadaný model dostane do výbavy citeľne schopnejšiu AI.

Nie, že by ju súčasný Android smartfón LG V30 nemal, no čo sa však týka porovnania s konkurenciou, tak trošku zaostáva. Preto ho chce juhokórejský výrobca po tejto čoraz dôležitejšej stránke mierne vylepšiť.

Ako ale píše web Phandroid, bližšie detaily nie sú momentálne známe. Je teda otázne, čo všetko táto iniciatíva so sebou prinesie. Momentálne vieme iba to, že ruku k dielu priloží i gigant Google.

Novinka, ktorú vraj ukážu počas Mobile World Congress v španielskej Barcelone, a to už o pár týždňov, ponesie celkom komplikovaný názov LG V30+‘α’. Pôjde zároveň o akúsi náhradu za chýbajúcu vlajkovú loď, pretože ako mnohí isto vedia, problémy s vývojom oddialili dátum predstavenia novej generácie s nadväzujúcim označením LG G7.

TIP REDAKCIE
Už ani v jednom balení: Apple odstraňuje slúchadlá z krabičky aj v poslednej krajine

Rovnaký hardvér

Model V30 s umelou inteligenciou na steroidoch podľa všetkého vybavia opäť tými istými súčiastkami, takže môžeme počítať ako s 5,7-palcovým displejom s pomerom strán 2:1 (alebo aj 18:9), namakaným foto a video hardvérom, tak aj so špičkovým zvukovým výstupom či vstupom. Túto multimediálnu mašinu poženie hi-tech čipset Snapdragon 835 a ak niekoho zaujíma predpokladaný dátum predstavenia, v kuloároch sa šušká o dni 26. február, kedy by mala mať spoločnosť LG tlačovú konferenciu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať