Oznámenia pred CES boli zo strany LG vždy bohaté na informácie ohľadom nových technológií alebo modelov, namiesto sústredenia sa na všetky omáčky okolo toho. Tentokrát sa však firma rozhodla nabrať opačný smer, keďže oznámila príchod novej farebnej verzie vlastnej vlajkovej lodi V30.

Už päť verzií LG V30

Mnohí túto farbu opisujú ako „romantickú“, keďže je malinovoružová. Táto verzia sa teda pripája k ostatným štyrom farebným verziám V30 a bude dostupná v dostatočnom predstihu pred Valentínom.

Tento potencionálny darček na Valentína pre milovníkov, no hlavne milovníčky smartfónov bude dostupný na európskom aj ázijskom trhu, no v USA novú verziu nenájdete.

V30 je považovaný za jeden z viac atraktívnych Android smartfónov súčasnosti, čo potvrdzuje jeho vynikajúci a vodeodolný dizajn v kombinácii s najlepším zvukom zo slúchadiel spomedzi všetkých smartfónov.

Smutnou správou však je, že nová ružová verzia V30 nevyrieši momentálne problémy, ktoré smartfón má. Reč je o nie moc dobrom OLED displeji a nie veľmi ohromujúcom fotoaparáte.

Nová „romantická“ verzia V30 však naisto upúta pozornosť mnohých zákazníkov, ktorí majú záujem o extravagantné farby čo sa smartfónov týka. Tešiť sa naň môžeme na blížiacom sa CES v Las Vegas.