Final Fantasy XV: Pocket Edition zrejme vyjde už 9. februára

Pokračovanie celosvetovo známej hernej série Final Fantasy je už za dverami.

Pokračovanie celosvetovo známej hernej série Final Fantasy je už za dverami. Konkrétne sa jedná o mobilnú verziu hry na PC a konzoly. Podľa App Store by mala byť hra dostupná pre všetkých vlastníkov iPhone 6s a vyššie už 9. februára. 

Mobilná verzia nasleduje konzolu, PC a najnovšie aj multi-player DLC. Vydanie pokračovania pre telefóny sa samozrejme nevyhlo ani skeptickému pohľadu na vec, keďže sa to pre niektorých môže zdať, akoby hra mala slúžiť len ako magnet na peniaze. Toto tvrdenie však trošku necháva v tieni fakt, že hra si aj po toľkých rokoch a po toľkých vydaných dieloch zachovala svoj tradičný štýl postáv, bitiek, herných mechaník a pod.

FOTO: Engadget

Vývojári však spravili dizajn postáv menej náročným, aby hra krásne a plynulo fičala aj na slabších zariadeniach, no to vôbec neznamená, že grafika nebude nejak extra dobrá.

TIP REDAKCIE
POZOR na veľký podvod: Falošné profily sa snažia Slovákov okradnúť o peniaze!

Výrobca Square Enix ešte neuverejnil úplne presný dátum vydania hry, no 9. február sa zdá byť ako najočakávanejšia možnosť.

Máme tu však pre vás zopár detailov. Podľa portálu Final Fantasy XV Pocket Edition, bude všetkých 10 kapitol stáť približne 19,99 USD (16 €). Prvá kapitola však bude zadarmo, ďalšie dve budú stáť 0,99 USD (0,80 €) a keď už budete na hre závislí, každá ďalšia časť bude stáť 3,99 USD (3,23 €).

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať