iphone x

Majitelia iPhone X: Tento telefón je takmer perfektný, toto sú 3 hlavné dôvody, prečo sa nám páči!

Apple sa po niekoľkých mesiacoch, keď smartfónom s bezrámikovým displejom vládli len Samsung a Xiaomi rozhodol predstaviť svoje vlastné dielo.

Apple sa po niekoľkých mesiacoch, keď smartfónom s bezrámikovým displejom vládli len Samsung a Xiaomi rozhodol predstaviť svoje vlastné dielo.

Pri navrhovaní ich novinky musel výrobca spraviť niekoľko kompromisov, medzi ktoré určite patrí aj odstránenie domovského tlačidla spolu so snímačom odtlačkov prstov. Namiesto toho do zariadenia pribudol systém rozpoznania tváre – Face ID.

Tí, ktorí na iPhone X prechádzali zo starších iPhonov tak mohli naraziť na niekoľko problémov spojených so zvykmi. Hmatanie po hardvérovom tlačidle „Domov“ pre mnohých znamená mierny šok a nezvyk, no na to sa dá zvyknúť. Prví majitelia iPhone X sú však s telefónom viac než spokojní. Jedna z najnovších ankiet tvrdí, že mu dávajú hodnotenie až 4,6 z 5.

Medzi najhlavnejšie dôvody, prečo si myslia, že je Apple iPhone X fakt dobrý sú podľa nich animované postavičky Animoji, poriadny hardvér, ako napríklad duálne opticky stabilizovaný fotoaparát, krásny OLED displej, dobrá výdrž batérie a známy ekosystém iOS. Tak dobré hodnotenie väčšinou pre výrobcu znamená vynikajúce predaje. Budeme teda s napätím čakať na to, kým Apple zverejní prvé predajné čísla. Koniec koncov, je to len biznis, ktorý Apple robí naozaj dobre.

TIP REDAKCIE
Od žartu až po skutočný produkt: Xbox začína s predajom svojej mini chladničky, príde aj na Slovensko!

Ako sa iPhone X páči tebe? Ak ešte stále nevieš či je to telefón pre teba, prečítaj si našu recenziu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať