Google prináša 3 nové iOS a Android aplikácie, ktoré rozhodne musíš vyskúšať

Internetový gigant vyrukoval s tromi čerstvými softvérovými kúskami pre smartfóny s dvomi najrozšírenejšími operačnými systémami.

Internetový gigant vyrukoval s tromi čerstvými softvérovými kúskami pre smartfóny s dvomi najrozšírenejšími operačnými systémami. Všetky sú výsledkom taktiež čerstvého projektu, ktorý zrejme inšpirovala konkurencia.

Takzvaný appsperiments program má, podobne ako Microsoft Garage, za úlohu prinášať mobilné aplikácie s netradičnou funkcionalitou či pokročilými technologickými riešeniami ako napríklad strojové učenie. A presne to ponúka ako Storyboard, tak aj Selfissimo! alebo Scrubbies, pomocou ktorého viete premeniť obyčajné videá na krátke video slučky. Stačí pritom iba trošku zamixovať záberom a o všetko ostatné sa postará pokročilý softvér. Momentálne si ho ale užijú iba používatelia iOS.

Storyboard pre Android premieňa vyhotovené videá na fotografie, a to tak, že ich pár vystrihne, spojí a prostredníctvom filtra z nich spraví akýsi komix, kde, samozrejme, nechýba určitá chronologická postupnosť.

Milovníkov selfie záberov zase poteší aplikácia Selfissimo!, ktorá od nás vyžaduje iba to, aby sme pred naším telefónov chvíľu pózovali. Vždy, keď zmeníte polohu, automaticky vyhotoví čiernobielu fotku, takže si potom budete mať z čoho vyberať. Tento kúsok je dostupný pre oba (iOS odkaz) systémy.

TIP REDAKCIE
To bolo rýchle: Dbrand upravil svoje kryty pre PlayStation 5. Bude to Sony stačiť?
Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať