iPhone X

Apple má v roku 2018 predstaviť 6,1″ iPhone s LCD a až 6,5″ OLED verziu

Apple tento rok predstavil tri nové iPhony, čo je trend, ktorý má pokračovať aj v novom roku.

Apple tento rok predstavil tri nové iPhony, čo je trend, ktorý má pokračovať aj v novom roku. Podľa nových informácií z Nikkei má Apple budúci rok predstaviť tri nové iPhony, z ktorých dva ponúknu OLED displej a jeden LCD displej.

Okrem toho máme informácie aj o tom, aké veľké displeje ponesú chystané novinky. OLED modely budú rozdelené na 5,8-palcovú a 6,3-palcovú verziu. Čo sa LCD modelu týka, tam sa máme pripraviť na 6,1-palcový displej a kovovú konštrukciu s niekoľkými farebnými prevedeniami. Ak sa zdroj nemýli, najviac sa poteší spoločnosť Casetek, ktorá je dcérskou spoločnosťou jedného z hlavných partnerov Apple, Pegatron.

Zaujímavé je aj to, že Apple bude pokračovať s LCD displejmi, ktoré by mu mohli dodať spoločnosti Sharp a Japan Display. Apple tento rok pri jeho top modeli vymenil LCD displej za OLED, ktorý mu zatiaľ dodáva Samsung.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Orange ukázal vianočnú ponuku. Toto všetko sa mení!

Všetky iPhony by mali ponúknuť bezrámikové displeje, kamerový systém TrueDepth a Face ID, čo sa zhoduje aj s predikciou od pána Ming-Chi Kuo. Práve spomínaný analytik bol uplynulé roky jedným z najväčších a najpresnejších informátorov o tom, čo Apple plánuje. V jeho správe sa však nespomína 6,3-palcový OLED displej ale až 6,5-palcová verzia.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať