RevolCam: Dokonalé vylepšenie pre zábery z vášho smartfónu

Doplnok pre smartfón RevolCam vylepší vaše fotky, či už fotíte v tmavom prostredí alebo sa vám stáva, že smartfón dobre nezaostrí.

Doplnok pre smartfón RevolCam vylepší vaše fotky, či už fotíte v tmavom prostredí alebo sa vám stáva, že smartfón dobre nezaostrí.

Kameru a fotoaparát na smartfónoch používame dennodenne. A predovšetkým tí, ktorým sa na výlety v meste alebo v prírode nechce nosiť riadny fotoaparát. Smartfón nám teda slúži na jednoduché zachytávanie rôznych zážitkov. Nie vždy sú však tieto fotky také dobré, ako by sme si predstavovali.

Teraz si však môžete zadovážiť pomocníka na cestách za dobrodružstvom RevolCam, malý doplnok pre smartfón, ktorý jednoznačne vylepší kvalitu vašich fotiek. To znamená, že už nebudete mať v mobile uložených niekoľko zle zaostrených či nepekne nasvietených fotiek, v ktorých hľadáte práve tú jednu, ktorá sa vám podarila.

S RevolCam môže byť fotenie omnoho pohodlnejšie

RevolCam vám pomôže dať zbohom vyberaniu si z nepodarených fotiek. Stačí malý pohyb prsta a môžete si nastaviť akýkoľvek objektív, aký sa vám bude v danej situácii hodiť. K dostupnosti sú širokouhlý, makro objektív a takzvané rybie oko. K týmto zlepšovacím objektívom však patrí aj oddeliteľné LED svetlo. S ním môžete manuálne kontrolovať osvetlenie obrázka až cez 230 rozdielnych úrovní s tým, že dosiahnete perfektne nasvietený obrázok. Takto môžete dať teda zbohom nepekným fotkám v tme alebo šere. Svetlo sa k smartfónu dokonca pripína magnetom, takže drží pevne na mieste.

TIP REDAKCIE
TSMC postaví novú fabriku, bude v nej vyrábať staršie čipy

RevolCam vám kryje chrbát dokonca aj vtedy, keď si chcete spraviť populárnu selfie. Za pripevneným svetlom sa totiž nachádza vbudované zrkadlo, ktoré je perfektné pre vytvorenie tej správnej selfie fotky.

Tento malý doplnok je k dispozícii za približne 50 eur.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať