Pripoj si k svojmu iPadu štyri ventilátory a osem batérií len za 150 dolárov!

iPady nemajú chladiace ventilátory, čo celkom dáva zmysel, keďže iPady celkovo negenerujú tak veľkú teplotu a ventilátory dosť objemné a hlučné.

iPady nemajú chladiace ventilátory, čo celkom dáva zmysel, keďže iPady celkovo negenerujú tak veľkú teplotu a ventilátory sú dosť objemné a hlučné. Niektorí však, ako napríklad spoločnosť X-naut, toto vidia ako vážnu chybu dizajnu.

Načo jeden? Rovno štyri ventilátory

X-naut si taktiež vzal na plecia opravu chýb spoločnosti Apple prostredníctvom funkcie Active Cooling Mount, ktorá sa pripája k zadnej časti tabletu a pridáva nielen jeden, ale dokonca štyri chladiace ventilátory, ktoré zabraňujú prehriatiu iPadu.

Active Cooling Mount sa môže napájať cez Micro USB alebo cez osem AA batérií.

Srandičky stranou, funkcia Active Cooling Mount je skutočne navrhnutá pre pilotov a operátorov dronov, ktorí používajú svoje zariadenia na priamom slnečnom svetle po dobu niekoľkých hodín a ktorí sa môžu skutočne stretnúť s reálnymi problémami s prehriatím. Toto robí nápad pripájania kopy chladiacich ventilátorov na vaše zariadenie o niečo zmyslupnejším.

TIP REDAKCIE
Huawei Nova 9 prichádza na Slovensko so 66 W nabíjaním a 120 Hz OLED displejom

Ak si chcete hŕbu ventilátorov a batérií pripojiť na zadok vášho iPadu, pripravte sa zaplatiť 199,99 USD (alebo 179,99 USD za iPad Mini mount). Keďže však máme ešte stále akcie Black Friday, oba ventilátory sú zlacnené o 50 dolárov.

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať