Pen Pro 3D od spoločnosti Wacom má na svojom tele o tlačidlo viac

Intuos Pen Pro 3D od Wacomu pridal do svojho orginálneho dizajnu pár vylepšení, aby rozšíril škálu použitia tohto pera. Toto by malo potešiť všetkých, ktorým sa zdá momentálny počet tlačidiel malý.

Intuos Pen Pro 3D od Wacomu pridal do svojho originálneho dizajnu pár vylepšení, aby rozšíril škálu použitia tohto pera. Toto by malo potešiť všetkých, ktorým sa zdá momentálny počet tlačidiel nízky.

Pero je predovšetkým určené na prácu s produktmi zahŕňajúc poslednú generáciu 8096-level-sensitivity EMR technológie – tohtoročný Intuos Pro, Cintiq Pro a MobileStudio Pro. Stylus sa teda môže pýšiť tlačidlom navyše, ale prišiel o svoje gumovacie tlačidlo na vrchu.

V čom je ešte Intuos Pen Pro 3D rozdielny?

Je taktiež znateľne tenšie a ľahšie. Tlačidlá sa nachádzajú blízko špičky, viac ako predtým. Všetky tieto zmeny trošičku pozmenia rovnováhu a prevádzkový pocit, než ako mal štandardný Pro Pen 2.

Štandardné nastavenie pre tretie tlačidlo je kontrolovanie rotácie, ale môžete si ho naprogramovať podľa vášho uváženia, ako aj každé iné tlačidlo.

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu

Pero sa momentálne predáva za 100 dolárov, teda za viac, ako sa predával štandardný Pro Pen 2. Ak sa vám to zdá za pero veľa, nebude na škodu si chvíľu počkať, keďže Pro Pen 2 dokážeme nájsť lacnejší už o 15 percent. Pero je k dispozícii už teraz.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať