youtube

Sleduješ často videá? Rozšírenie F*ck YouTube sa ti môže hodiť

„Toto video nie je dostupné vo vašej krajine“. Nepríjemné hlásenie serveru YouTube sa nezobrazuje často, no určite ste sa s ním mnohí stretli.

„Toto video nie je dostupné vo vašej krajine“. Nepríjemné hlásenie serveru YouTube sa nezobrazuje často, no určite ste sa s ním mnohí stretli. Niektoré videá sú totiž dostupné iba vo vybraných krajinách. 

Ak si ich chcete pozrieť z krajiny, pre ktorú nie sú z rôznych dôvodov určené, musíte sa uchýliť k osvedčeným trikom. Už akýmsi digitálnym folklórom je používanie VPN služieb, ktoré vám lokalizovaný obsah sprístupnia.

Jednoduché a praktické riešenie predstavuje nové rozšírenie pre prehliadač Chrome, ktoré má expresívne pomenovanie F*ck YouTube. Rozšírenie nájdete v obchode Chrome Web Store presne na tejto adrese a pracuje úplne autonómne.

youtube

To znamená, že nemusíte na nič klikať alebo nič spúšťať. Rozšírenie stačí len nainštalovať a ak natrafíte na geograficky blokované video, resp. vám také niekto napríklad pošle, YouTube vám ho automaticky prehrá tak, ako akékoľvek iné.

TIP REDAKCIE
Samsung POZÝVA: Zopakuje predaj cez live stream, ponúkne zľavu na hodinky aj súťaž o slúchadlá!

Čo je zaujímavé, rozšírenie nenaruší prehľad videí a odporúčaný obsah v službe YouTube. Medzi favorizovanými videami sa vám zobrazia iba tie, ktoré tam majú po správnosti byť. Z ničoho nič sa vám medzi nimi neobjaví záznam miestnej ligy amerického futbalu či iný lokálne zameraný a obmedzený obsah.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať