Najnovší pár okuliarov DJI Goggles k dronom je dizajnovaný na pretekanie

Výrobca dronov DJI vydal novú verziu svojich DJI Goggles pre pretekárov s dronmi. Nesú názov DJI Goggles RE, skratka pre “racing edition”.

Výrobca dronov DJI vydal novú verziu svojich DJI Goggles pre pretekárov s dronmi. Nesú názov DJI Goggles RE, skratka pre “racing edition”.

Originálne DJI Goggles vstúpili do predpredaja v apríli a ako aj tieto okuliare, DJI Goggles RE vyzerajú ako VR headset ktorý vás nechá ovládať svoj dron len prostredníctvom pohybu hlavou a vidieť presne to, čo vidí váš dron.

Zatiaľ čo originálne okuliare boli biele, nové zariadenie príde v matnej čiernej s červenou kožou na čelenke.

Využitie DJI Goggles RE

Nové okuliare sú taktiež kompatibilné aj s dronmi, ktoré nenosia DJI značku a s treťou stranou riadiacich systémov, ako sú F3 a Naze. DJI Goggles RE podporujú Sphere panoramické videnie a prenos videa prostredníctvom OcuSync Video Transmission modulu, ktorý má 12 prenosných kanálov dizajnovaných na zníženie rizika zásahu počas preteku, keď viacero dronov letí popri sebe.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Facebook chce zmeniť názov spoločnosti, vieme, čo je za tým!

Nízka latencia, decentný obraz…

Za týmto účelom existuje automatický prenos frekvenčného spektra, ktorý preskakuje na kanály 1,4 a 5,8 GHz, v závislosti od toho, ktorý má najmenší hluk. Prenosný modul môže dosiahnuť nízkej latencie len 50 ms. Rozlíšenie prenosu je decentných 1280 x 960 a dosah ovládania má až 6,9 km.

Budete mať taktiež možnosť spojiť dva páry okuliarov, aby ďalší človek mohol sledovať a ovládať dron spolu s vami. Tento nový model sa začne zasielať už čoskoro za 549 dolárov. Zrejme však bude dostupný aj balíček s OcuSync Air systémom a DJI Goggles Backpack za 859 dolárov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať