Airbnb prichádza s parádnou novinkou: Platbu za ubytovanie si môžete rozdeliť priamo v aplikácii!

Už skorej tohto roku sa začala testovať nová funkcia služby Airbnb, ktorá spočíva v rozdelení platby medzi všetkých účastníkov, alebo teda zákazníkov.

Už pred pár mesiacmi sa začala testovať nová funkcia služby Airbnb, ktorá spočíva v rozdelení platby medzi všetkých účastníkov, resp. zákazníkov. To znamená, že ak je vás 10 a ubytovanie stojí 1 000 eur, bude to na jedného vychádzať 100 eur.

Keď sa už ako skupinka či už menšia alebo väčšia, dohodnete na cieľovom mieste, kde budete počas vášho výletu prebývať, musí organizátor výletu objednať ubytovanie, ktoré umožňuje rozdelenie platieb. Rezervácia sa tvári ako “očakávaná platba”. Z bankového účtu organizátora je stiahnutý jeho podiel na cene, zatiaľ čo ostatní majú presne 72 hodín na to, aby sa prihlásili na Airbnb a zaplatili ich podiel.

Platba za jednu rezerváciu sa dá rozdeliť až medzi 16 ľudí, čo je viac než postačujúce.

Táto veľmi užitočná funkcia bola pridaná na základe veľkého podnetu komunity, ktorá si o niečo takéto dlho žiadala.

TIP REDAKCIE
Trump chystá vlastnú sociálnu sieť: TRUTH Social môže prísť už v roku 2022!

Airbnb ako záchranca nervovej sústavy

Rozdelenie platieb taktiež otvára nie len nové spôsoby ako si objednať ubytovanie, ale taktiež ušetrí nervy organizátorovi, ktorý sa vďaka tejto novej funkcii už nemusí domáhať druhých, aby mu zaplatili ich podiel.

Môžeme teda povedať, že nová funkcia na Airbnb ušetrí nie len nervy a starosti, ale taktiež aj peniaze, hlavne vtedy, keď máte nezodpovedných kamarátov.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať