Taylor Swift vyliezla z hrobu a trhla rekord s jej najnovším singlom „Look What You Made Me Do“

A je to naozaj zvláštne, no nie zlé video.

0

Taylor Swift sa vrátila zo svojho exilu od sociálnych médií, ktorý si na seba sama uvrhla a už láme rekordy. Videoklip k prvej piesni z jej najnovšieho albumu Reputation trhol rekord v počte videní behom 24 hodín.

Správne, videoklip k piesni „Look What You Made Me Do“ nazbieral za necelý deň až 31 miliónov videní, čím úplne schoval do vrecka Adele a jej „Hello“ s 27,7 miliónom videní za jediný deň.

Prečo? Je doslova šialený a tak trochu temný. Obraz videa totiž začína tým, ako hviezda vylieza z hrobu, ktorý je označený ako: „Tu leží reputácia Taylor Swift“. A aby toho nebolo málo, po tom, čo si zahrá desivého zombíka, vystrieda ešte niekoľko ďalších drsných osobností.

Predstaví sa teda aj ako vodkyňa skupiny ženských robotov či banková lupička v koženej bunde jazdiac na motorke. Objaví sa tam dokonca aj na tróne posiatom hadmi, ktorý zobrazuje smajlíka hada, keďže tak bola Swift opísaná Kim Kardashian. Videoklip však naberá na zvláštnosti, keď sa na konci objavia všetky osobnosti, ktorými už v minulosti Taylor bola.

Text piesne hovorí, že stará Taylor je preč a miesto nej tu máme novú temnejšiu verziu. Dokonca pri telefonáte je zreteľne počuť, prečo stará Taylor nemôže prísť a zodvihnúť telefón – nová odpovie, že je mŕtva.

Čo hovoríte na takýto štýl videoklipu ? Pozrite sa sami.