Na verejnosť unikli informácie, ktoré súvisia s nadchádzajúcim aktualizačným balíčkom pre hernú konzolu z Japonska. Nový firmvér poteší streamerov a bežným hráčom zase poskytne viac socializácie.

O tú sa po inštalácii aktualizácie pod označením 5.0 postará možnosť sledovať používateľský účet kohokoľvek, nielen vývojárskeho štúdia, ako je tomu v týchto dňoch. Budeme si tak vyberať, či chceme, aby nás sledovali iba priatelia alebo hocikto, kto si nás vyhľadá. Rovnako teda dostaneme k dispozícii aj príležitosť niekoho, kto nás otravuje, zablokovať.

Jednoducho viac sociálnych interakcií a viac zdieľaného obsahu, pričom mysleli aj na rodinné úcty či na systémové upozornenia priamo v Quick Menu.

1080p, čiže Full HD stream pri 60 snímkach za jednu sekundu si ale v obľúbenej aplikácii Twitch užijú iba majitelia Pro verzie.

Za čerstvými informáciami stojí web Eurogamer, ktorý sa vraj dostal k vzácnej kópii nadchádzajúcich zmien, aké firmvér 5.0 už čoskoro prinesie. Výrobca Sony totiž zatiaľ nič bližšie okrem verejného oznámenia väčšieho aktualizačného balíčka pre konzoly PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro neprezradil.

Pridať komentár

Email je už registrovaný na stránke. Použite prosím Prihlasovací formulár alebo vložte iný.

Zadali ste nesprávne používateľské meno alebo heslo

Sorry that something went wrong, repeat again!