Mini-reproduktor od Google je už možno na ceste!

Google vyvíja miniatúrnu verziu už existujúceho “Google Home smart speaker”, ktorý k nám môže doraziť už túto jeseň, podľa reportáže od Android Police.

Google vyvíja miniatúrnu verziu už existujúceho “Google Home smart speaker”, ktorý k nám môže doraziť už túto jeseň, podľa reportáže od Android Police.

Detailov ohľadom nového zariadenia je však zatiaľ pomerne málo. Môže to však byť iba menšia verzia Google Home, podobne ako Echo Dot, čo je vlastne iba “mini následník” Amazon Echo smart speaker. Očakávaný príchod nového zariadenia by mal byť na hardware evente, ktorý sa bude konať na jeseň a kde budú predstavené aj dva nové Google Pixel smartfóny a nový Pixel Chromebook.

Hrnutie sa za vydaním novej verzie ich predošlého hitu podnecuje zúrivú bitku o dominanciu nad vašimi pripojenými zariadeniami. Zatiaľ čo si Amazon užíval značné vedenie v doručovaní Echo do domácností a agresívne vybudoval schopnosti svojej hlasovej asistentky Alexy, Google na scénu vchádza veľmi silno ozbrojený s jeho vlastným Home reproduktorom.

TIP REDAKCIE
Battlefield 2042 je obrovským sklamaním: Titul môže prejsť na bezplatný model

Čo nám reproduktor ponúkne?

V srdci Google Home sa nachádza Google Asistent, digitálny pomocník, ktorý pre vás bude prepínať pesničky, dávať informácie o lete lietadlom či dokonca pripomínať, čo máte dnes v kalendári. Hlavný cieľ Google Asistenta je sa pomocou umelej inteligencie naučiť niečo o vás a o vašom správaní, aby vám ponúkol pravú službu, v pravý čas.

Čo všetko toto nové zariadenie bude ovládať je až strašidelné, no nie?

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať